9:30–11:00
Людина в часі
11:00–11:15
Кава-перерва
11:15–12:45
Людина в часі
12:45–14:15
Обід
14:15–15:45
Персональні комунікації
15:45–16:00
Кава-перерва
16:00–17:30
Персональні комунікації
Місце проведення
ArtHall D12, вулиця Десятинна 12, Київ
А
Андрій Колотов
Партнер і керівник ТОС-практики в компанії Apple Consulting


Закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації, факультет «Автоматики та обчислювальної техніки».

З 1993 року був у першій хвилі українських консультантів, які працювали в Міжнародному інституті бізнесу і Українському центрі післяприватизаційної підтримки підприємств.
З 1997 року – регіональний директор з продажу компанії Robertson & Blums (США). Успішно побудував в компанії департамент продажів в Україні, Казахстані та Азербайджані, а також – реалізовував багатомільйонні угоди з клієнтами з України, Росії та Казахстану.
З 2001 року – співзасновник і співвласник компанії InnoWare (впровадження ERP).
З 2005 року – партнер і керівник ТОС-практики в компанії Apple Consulting.

Андрій Колотов став керівником першого в Україні Проекту з впровадження ТОС в мережі аптек «Аптека гормональних препаратів», яка як і раніше зберігає свої операційні ТОС-переваги і одні з кращих показників в галузі.

Автор і викладач бізнес-курсу – єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року;

Захоплюється аерофотозйомкою, складанням та пілотуванням наземно керованих літальних апаратів.Андрій Сисоєв
Входить в ТОП-10 фінансових директорів України (SBR - народний рейтинг Фінансових Директорів).

Починав головним бухгалтером в англійській NonProfit Organization. Потім консолідував багатопрофільний холдинг 120 юр.осіб і вже 9 років працює фінансовим директором.

Створення Архітектури: Компанія 4Service - у них є архітектором
юридичної, платіжної і облікової систем, сформував юридичну
структуру в 11 країнах, в Австрії - Холдинг, Словаччині -
операційна компанія і офіси продажів в 9 країнах.
Анастасія Салата
Випускниця з відзнакою КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого( майстерня Народно артиста України Б.Бенюка) за фахом актриса театру та кіно. Володарка Гран-прі Всеукраїнських конкурсів читців ім. Лесі Українки, Олени Теліги. Актриса театру «Золоті Ворота» та антреприз. Викладачка кафедри сценічної мови КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Студентка UFU München ( факультет україністики та психології). Учасниця Театральної Академії в Мюнхені. Викладачка школи «Сверхзадача». Досвід перекладача на міжнародних виставках за кордоном. Спікер та індивідуальний тренер з ораторського мистецтва. 10 років досвіду в роботі з українською правильною вимовою. Використання індивідуального підходу до кожного з учнів.
Б
Борис Адамовський
Борис знає про маркетинг не лише з книжок. У складі Applied Group, яку він заснував, Борис має відношення до виведення на український ринок ряду компаній у різних сферах як: розробка ІТ-рішень, мобільні та Інтернет сервіси та навіть класична дистрибуція промислового обладнання. Також Борис був членом ради директорів у ряді міжнародних проектів KMCore, має досвід роботи у телекомунікаційних компаніях Голден Телеком, Фарлеп. Борис має дві академічні освіти, ступінь Executive MBA [kmbs], диплом ІМТА [Bled School of Management]. У своїй викладацькій практиці Борис надає перевагу обговоренню кейсів HBS [Harvard Business School].
В
Вадим Бортник
Засновник та СЕO сендвіч-барів FreshLine. Випускник PMBA-17
Вадим Пустотін
Викладає бренд-менеджмент

Директор бренд-консалтингової компанії «Слідопит». Досвід управління на більш ніж 80 ринках товарів та послуг. Автор стратегічних ідей і бренд-стратегій для таких брендів, як Pampers, OKKO, Auto.Ria, Millenium, Sinoptik.ua, Київстар, Sandora, Dom.Ria, Prom.ua, Rabota.ua, Наша Ряба, Ariel, Maxus, Любимов, Аквамарін, Інтуіція, Repriza, Concorde Capital, Liqui Moly, Inkerman, Rosa, Укр-Китай Логістика, Клуб 4 лапи, Freggia тощо.
Валерій Пекар
ADJUNCT PROFESSOR

Президент компанії «Євроіндекс», голова наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
Валерій Сігаєв
Валерій Сігаєв ( Val Sigaev) - Народився і виріс у Києві, навчався в Київському інституті іноземних мов. У 1992 році переїхав до Чикаго і майже одразу влаштувався на товарній біржі та став працювати в аграрному секторі.

В 2003 році Валерій створив компанію МСM Trading Services в Чикаго та став її Президентом. Компанія надавала брокерські послуги. В 2004 році компанія МСM Trading Services влилась у фінансову групу PFG, де Валерій зайняв посаду Директора по Східній Європі.

У 2011 році Валерій заснував консалтингову компанію Sigaev Corporation.
Віктор Роман
Керуючий партнер в PRImA Consulting Group.

Керівник в JSC "Interpipe Ukraine", JSC "Interpipe Nizhnedneprovskiy Tube Rolling Plant. Continuous Improvement (CI). Віктор Роман має багаторічний досвід роботи з концепціями lean-management, 6 Sigma и continuous improvement (безперервне вдосконалення). Починав свою кар'єру в Kraft Foods Ukraine, де відповідав за впровадження лін-менеджменту на двох заводах та розробив структуру безперервного вдосконалення з нуля. Отримав ступінь MBA в IE Business School (Мадрід, Іспанія), також має сертифікат Six Sigma Black Belt.

Як консультант та керуючий партнер консалтингової компанії співпрацює з підприємствами банківської, фармацевтичної, меблевої, швейної та аграрної сфер, а також з державними організаціями.
Вероніка Верба
Директор Інституту управлінського консультування КНЕУ, Certified Management Consultant (CMC), Associate Tutor of the Institute of Professional Financial Managers (London), віце-президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (СМС - Ukraine), доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Володимир Моренець
ВИКЛАДАЧ kmbs

Критик, літературознавець, перекладач. 1975 р. закінчив філологічний факультет Київського держуніверситету ім.Т.Г.Шевченка (відділ славістики, польська та українська мова і література), упродовж 1973-1974 рр. стажувався у Варшавському університеті. Дебютував у пресі як критик 1974 р.

Захистив кандидатську дисертацію на тему "Джерела поетики К.І.Галчинського". Автор літературознавчих та критичних праць "Джерела поетики Константи Ільдефонса Галчинського", "На відстані серця", "Борис Олійник", "Володимир Сосюра", "Національні шляхи поетичного модерну п.п.ХХ ст.: Україна і Польща", "Оксиморон", проблемно-оглядових студій української поезії у колективних монографіях "Бій ішов святий і правий", "Діалектика художнього пошуку", багатьох літературознавчих та критичних публікацій у пресі. Багатьма оглядовими та портретними розділами В. Моренець узяв участь у створенні "Історії української літератури ХХ ст." та виступив співредактором її другого, скороченого та виправленого видання 1998 р.

Захистив докторську дисертацію на тему "Сучасна українська лірика: особливості розвитку і логіка саморуху", в якій описав модель еволюції жанру в синхронній взаємодії іманентних йому стильових напрямів (або ж – найширше – духовно-інтелектуальних станів).

Лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка 1996 р.
Віктор Оксенюк
Викладач курсу "Бізнес-кластери" у Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs]. Керівник гуманітарнного напрямку kmbs. У минулому - керівник проектів kmbs з міжнародних освітніх програм та регіонального розвитку.

Вивчав тему бізнес-кластерів в 15 країнах, у співпраці з провідними центрами розвитку кластерів у світі. Член TCI Network - №1 світової спільноти експертів, які займаються темою кластерів та конкурентоспроможності.

Має досвід дизайнування і проведення управлінських освітніх програм у 13 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу. Куратор співпраці kmbs з командами розвитку 15 українських міст, на чолі з діючими або потенційними міськими головами.
Віталій Вишинський
Композитор, лектор, кандидат мистецтвознавства
Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики
Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».
Доцент кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського
Куратор та лектор музичних програм освітньої організації «Культурний проект»
Автор камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях
Стипендіат Міжнародного Вагнерівського товариства (2003)
Лауреат державної премії імені Левка Ревуцького (2015)
Член Національної спілки композиторів України
Е
Едуард Мальцев
ЗАСТУПНИК ДЕКАНА З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗВИТКУ,
КЕРІВНИК PRESIDENTS` MBA

Голова Представництв іноземних компаній в Україні; комерційний директор; Голова Правління, Генеральний директор; член Наглядової ради; керівник проектів входу в ринок та запуску нового бізнесу. Співпрацював з компаніями: Louis Dreyfus Sugar; Tate & Lyle International; InvesCo Ceam; Efes Breweries International; CCMed International AG. Досвід викладання: Управлінські семінари та курси з корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR — International Business Relations, компанії Strategic Consulting Group (SCG). Курси: «Персональний розвиток управлінця»; «Корпоративне управління»; «Організація»; «Магістерський проект»; «Концептуальне мислення». Має консалтинговий досвід: покращення взаємодії команд керівників; розбудова систем корпоративного управління; організація корпоративного навчання; аналіз ділових екосистем та розробка стратегій. Сфери наукових інтересів охоплюють організаційний дизайн та корпоративне управління; аналіз ділових екосистем, розбудову стратегій та бізнес-моделей; персональний розвиток управлінців: менеджерів, керівників та підприємців; технології організаційної взаємодії; технології навчання дорослих; дослідження кейс-методом.
Є
Євген Волковський
ВИКЛАДАЧ КУРСУ «ТОРГІВЛЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ»

Викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs]. Кандидат економічних наук. Викладає в kmbs курс: торгівля цінними паперами. Більше 7-ми років торгівлі та аналітичної роботи на фондовому ринку США. 11 років академічної та тренінгової роботи в різних закладах освіти. Доцент кафедри фінансові ринки Київського національного економічного університету, автор онлайн курсів з підготовки трейдерів на фондовому ринку США, аналітик в компанії «MODEX».
Євген Глібовицький
ВИКЛАДАЧ КУРСУ «ТОРГІВЛЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ»

Експерт з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпровської групи DYC (Develop Your City) (стратегія 2030), ініціатором та експертом групи із розробки стратегії для Киргизстану. Засновник експертної компанії pro.mova, член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв'язків UAPR.
Був штатним працівником великих українських медіа (Студія 1+1,до того «Перший національний» та «Киевские Ведомости», на початку кар'єри «PostПоступ» і радіо «Промінь»), працював з провідними медіа як всередині країни, так і за її межами («Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы», «Ukrainian Weekly», працював локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS таPBS, британської BBC).
Як журналіст, має досвід роботи в «гарячих точках» (Югославія, 1999) та в кризових умовах (закарпатські повені 1998-1999; події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку і Вашингтоні, 2001; країни Близького Сходу, 2002; справа Гонгадзе та політична криза 2001-2002).

У 2002-2003 разом з Романом Скрипіним та Андрієм Шевченком був співрозробником концепції «5 каналу». У 2002 відмовився працювати в новинах на 1+1 через цензуру, був засновником Київської незалежної медіа-профспілки, а з часом – її головою.

Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Євген Пенцак
ВИКЛАДАЄ В kmbs: ФІНАНСИ, РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ, ЕКОНОМІЧНЕ МИСЛЕННЯ

Ph.D., Lausanne University [Швейцарія], професор фінансів kmbs. Після захисту кандидатської дисертації з математики [1997 р.] та навчання на докторській програмі FAME [Financial Asset Management and Engineering] при об'єднанні банків та університетів Швейцарії [2001 – 2003 рр.] працював директором бізнес-школи Львівського Інституту Менеджменту [2004 – 2007 рр.], викладав вищу економетрику в Лозаннському Університеті [UNIL], фінансову математику у Лозаннській Політехніці [EPFL].

Євген - співробітник IEMS [Institute of Health Economics and Management, Lausanne].
Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE [Lausanne University]. Євген Пенцак є сертифікованим викладачем з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автором численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасником багатьох міжнародних конференцій.
І
Ігор Козловський
Відомий український мислитель, вчений, громадський діяч. Провідний в Україні та світі фахівець з релігійних і духовних систем.

Запрошений викладач kmbs.

Співробітник Інституту Філософії НАН України.

Учасник "Інціативної групи "Першого Грудня", об'єднання відомих інтелектуалів та громадських діячів України.

Президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, президент громадської організації «Центр Діскавері», віце-президент Українського центру ісламознавчих досліджень. Член PEN Україна.

Член Експертної ради з питань свободи совісті та релігійних організацій при Міністерстві культури України. Радник міністра культури, молоді і спорту України.

Автор понад 50 наукових книг та понад 200 статей.

27 січня 2016 року був захоплений бойовиками так званої "Донецької народної республіки" за проукраїнську позицію, піддавався тортурам і перебував в полоні майже 2 роки (700 днів) до 27 грудня 2017 року. Звільнений з полону за обміном. В'язень сумління.

К
Катерина Мартиненко
16 років професійного досвіду в галузі корпоративного управління, стратегії та управління проектами організаційного розвитку у найбільших українських компаніях та міжнародних банках (EAST ONE, Universal Bank, Райффайзен Банк Аваль, Індустріальний Союз Донбасу, Метінвест Холдинг).

Членкиня Професійної Асоціації Корпоративного Управління України, співзасновниця соціального проекту «Urban Space 500», співзасновниця і членкиня проекту випускників бізнес-школи «Advisory Board Alumni KMBS» Слухач Школи розвитку мислення Cowo.Guru

Мама трьох дітей та блогер
М
Марина Стародубська
Освіта: International Christian University, Vienna. Бакалавр ділового адміністрування. International Public Relations Diploma Qualification, Chartered Institute of Public Relations London UK. MSc in Human Resources Management, Birkbeck University of London (class of 2020).

Професійний досвід: 13 років консалтингової роботи в Україні, Центральній Азії, Кавказі, СНД, Європі та США у різних галузях бізнесу (девелопмент, металургія, машинобудування, фінанси, банкінг, телекомунікації, хімічна промисловість, вуглевидобування, енергетика, побутова техніка, FMCG, тютюнова галузь, ІТ, game development, медіа та телебачення, оборонна промисловість, логістика, виробництво харчових продуктів, фармацевтика тощо). Автор понад 100 тематичних публікацій у ЗМІ. Більше 200 проведених авторських тематичних тренінгових програм для понад 2000 топ-менеджерів і спеціалістів українських і міжнародних компаній, серед яких: Electrolux, ArcelorMittal Кривий Ріг, ContourGlobal, Shell, Mondelez Ukraine (Kraft Foods Ukraine), Universalbank, Укрексімбанк, ВТБ Україна, SoftServe, Raben, ДТЕК, Київенерго, Метінвест Холдинг, Cisco, PepsiCo, LifeCell (Life:)), Kredobank, медична мережа "Добробут, "1+1 Медіа", Retail Group (мережа "Велика Кишеня", "Велмарт", "ВК-Експрес"), UMG Investments, VESCO, ДП "Укроборонпром", "Київстар", Bayer, Sandoz, "Укравто", British International School, Watsons, Plarium, SPD-Ukraine, Betlab, DIM, "Укрнафтогазсервіс", Rearden Group, Jacobs Douwe Egberts, Zeoalliance, Servier, AB Games, Boosta, Пенсійний фонд України, Нова Пошта, Група "Нафтогаз України" тощо.

Досвід розробки та проведення комплексних навчальних програм для фахівців і керівництва комерційних та державних компаній: Науковий керівник і викладач програм управлінського розвитку по public relations ("Дієві комунікації: PRактика репутаційного менеджменту", інтенсивних програм "Захист від інформаційних атак", "Внутрішні комунікації для власників: стратегічний рівень", "Управління репутацією бізнесу, Business Conversations in English: Cultural Aspects , Do's and Do not's) Києво-Могилянської Бізнес-Школи (2010-2019 рр.).

Викладач з дисциплін «корпоративна соціальна відповідальність», "ефективні комунікації", "аргументація і переговори", "кризові комунікації", "вимірювання ефективності комунікацій", "корпоративна соціальна відповідальність", "фінансові комунікації і спілкування з інвесторами", "управління репутацією", "стратегічні комунікації в секторі безпеки та оборони", крос-культурні комунікації" та "внутрішні комунікації" українською та англійською мовами для програм: Executive MBA, Presidents 'MBA, Agro-MBA, Management of Business Leadership (MBL), Management of Business Finance (MBF), «Школа стратегічного архітектора», «Школа HR», «Стратегічне лідерство: спільна програма з НАТО та Міністерством оборони» Києво-Могилянської Бізнес-Школи (2010-2019 рр.).
Максим Лесняк
Креативний директор компанії Dozen
О
Ольга Габлюк
Дипломований фахівець в галузі лінгвістики і психології. Акторка. Експерт у сфері публічних комунікацій, психології спілкування. Засновниця «Школи Красномовства». Автор наукових робіт: «Принципи побудови тренінгів з ораторської майстерності» і «Індивідуальні особливості оволодіння мовною компетенцією». Має 15 -річний досвід роботи в ЗМІ (радіо, телебачення). Досвід роботи у створенні та проведенні навчальних програм/тренінгів - 12 років. Отримала приз «глядацьких симпатій» за проведений міні-тренінг «Так готують професіоналів» на виставці «Бізнес-Освіта. Тренінги EXPO 2006», м. Київ. Працює як тренер-експерт з представниками політичних сил, шоубізнесу та ТОП-менеджерами великих компаній.
Олександр Саврук
ДЕКАН КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ БІЗНЕС ШКОЛИ [KMBS]. КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК. ВИКЛАДАЄ В KMBS КУРСИ «СТРАТЕГІЧНА ІДЕЯ», «БІЗНЕС-МОДЕЛЮВАННЯ», «ВВЕДЕННЯ ЗМІН».

Більше 20-ти років досвіду роботи в міжнародних галузевих і державних проектах, розробки та реалізації проектів реінжинірингу, розробки стратегій, навчання та надання послуг з бізнес-консалтингу. Професійний досвід в області управління змінами, вдосконалення бізнес-процесів і бізнес-моделювання підприємств та організацій в рамках комплексних послуг трансформації соціальних та бізнес систем.

Більше 15-ти років академічної діяльності у різних закладах бізнес-освіти, Член Вченої ради та ректорату Києво-Могилянської Академії, член та керівник наглядової ради ряду публічних та приватних організацій. Радник керівників трансформаційних проектів у сфері державного управління в Україні.

З 2015 – до сьогодні: член капітули премії імені Ю.Шевельова та В.Стуса. З 2017 – до сьогодні: Партнер «Могилянська Стратегічна Агенція» - Action Tank, яка сфокусована на трансформації соціальних та бізнес систем в Україні.
Олена Баришнікова
Education: АССA professional(2011), MBA Edinburgh Business School, Heriot-Watt University, UK (1997-1999). Ukrainian Audit Chamber, certified auditor А № 003639(1994), Charkov Trade Institute, master degree in economics (1981-1985) Experience: Business Education Alliance, Kiev – CEO (2005 – current time), Audit company «Lex service», partner ( 1994 – current time), Edinburgh Business School in Eastern Europe (Kiev) – tutor (2010 - current time)

Other: The best tutor of the year IFA (Institute of Financial accountants) (2006, 2010,2012), The best tutor of the year IFA (Institute of Financial accountants) (2006, 2010,2012), Internship in Managing Training Program (UK)( 2003), Training for trainers BIZPRO (US) (2002), Internship in SABIT ,(US) (1997), Internship in JICAP program , (UK)( 1994)

Миссия: Стремительно изменяется мир: усложняются вопросы и проблемы – совершенствуются ответы и методы. Одно неизменно: моя преданность свободному бизнесу и людям, которые трудятся во благо людей.
Олена Мальцева
ПРОФЕСОР З МАРКЕТИНГУ ТА ДИРКЕТОР З РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, KMBS.

Викладач курсу «Стратегічний маркетинг» для ЕМВА та РМВА.

Автор та викладач програм управлінського розвитку «Літня школа тотального маркетингу», "Стратегічний маркетинг для топів", "Стратегічний маркетинг для маркетологів", середньо-термінова програма "Школа маркетингу".

Основний напрямок докладання професійних зусиль – стратегічний маркетинг, бренд-менеджмент, результативні інновації, дизайн клієнтської цінності. Викладання та стратегічні сесії.

Практичний та викладацький досвід: 20 років викладацького досвіду; 20 років управлінського досвіду на позиціях генерального та маркетинг-директора. Кандидат економічних наук. Має досвід викладання маркетингових курсів на МВА-програмах, а також на чисельних відкритих та корпоративних програмах. Серед клієнтів: українські та міжнародні компанії: Київстар, ДТЕК, Pepsico, Приватбанк, Укрсиббанк, Кредобанк, Укролія, Фармак, Артеріум, Здраво.

Очолювала видавничий будинок "Companion Group", та маркетингову функцію в бізнес-школі, видавничому бізнесі, у харчовому виробництві та консалтингу.

Курси викладання: "Стратегічний маркетинг", "Маркетинг-менеджмент", "Бренд-менеджмент".
Олена Жильцова
КЕРІВНИК ПРОГРАМИ EXECUTIVE MBA kmbs.

ВИКЛАДАЧ КУРСУ «УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМ КАПІТАЛОМ» ДЛЯ МВА

АВТОР ТА ВИКЛАДАЧ ПРОГРАМИ. УПРАВЛІНСЬКОГО РОЗВИТКУ «УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО L&D».


Керівник програми Executive MBA kmbs. Викладач курсу "Управління людським капіталом" для МВА. Автор та викладач програми управлінського розвитку "Управління навчанням. Системний підхід до L&D".

Практичний досвід в управлінні людським капіталом - більше 18 років.

Очолювала функцію організаційного розвитку та управління командами в ритейлі та індустрії гостинності, фармацевтичному та харчовому виробництві, продуктовому ІТ та ін.

У 2014-2015 роках була Консультантом з питань управління персоналом при Адміністрації̈ Президента України. Зона відповідальності - організаційний дизайн та техніки залучення й відбору професіоналів до Національного Антикорупційного Бюро України.

Основний напрямок докладання професійних зусиль - організаційний дизайн, організаційна культура, організаційний розвиток, управління людським капіталом. Викладання та консалтинг.

Дві вищих університетських освіти: педагогіка, менеджмент. Ступінь Executive MBA kmbs.

Сфера особистих інтересів - книги, фото, подорожі.
Олена Сапожкова
Професор Києво-Могилянської бізнес-школи, kmbs. Старший викладач катедри Менеджменту організацій Національного університету Києво-Могилянська Академія. Адвокат. Бізнес – медіатор.

Більше 20 років адвокатської практики (член Київської спілки адвокатів) та управлінського досвіду на посадах члена правління; члена наглядової ради, директорки та управляючої партнерки консалтингової фірми.

До сьогодні - член правління "Національної асоціації медіаторів України", член наглядової ради «Українська продовольча долина», керуючий партнер «Український форум діалогів».

Більше 20 років консалтингового досвіду у розбудові систем корпоративного управління, правового забезпечення інвестиційних проектів, проектів з М&А, концентрації, реструктуризації, будівництва та запуску промислових, переробних компаній, захисту майнових та немайнових прав, вирішення спорів в судовому порядку.

З 2013 року: альтернативне врегулювання конфліктів в сфері корпоративних відносин (бізнес - медіація).

5 років досвіду викладання курсів з корпоративного права та корпоративного управління Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs).

Сфера наукових інтересів. Дослідження підприємницьких екосистем, концептуальне моделювання створення та розвитку стратегічного партнерства в системі корпоративного управління.
Олексій Геращенко
ВИКЛАДАЄ В kmbs: ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Має багаторічний практичний досвід роботи у банківській сфері та в галузі управління фінансами підприємства. Понад 7 років працював на посаді фінансового директора Компанії «Юг-Контракт» - одного з найбільших у Східній Європі дистриб'ютора споживчої електроніки й побутової техніки, в якому вибудував сучасну систему управління фінансами. Заснував у компанії власну систему фінансового навчання співробітників різних підрозділів.

Є автором десятків статей із практики управління фінансами. Виступав в якості гест-спікера й модератора провідних фінансових форумів. Переможець конкурсу «Новітній інтелект України», призер Всеукраїнської математичної олімпіади.

В 2010 й 2011 роках визнавався одним з кращим фінансових директорів України за версією журналу «Фінансист» [увійшов до трійки найкращих у 2010 році та до п'ятірки у 2011 році].
Оксана Щегельська
Керучий партнер консалтингової компанії STRAETGIC, викладач kmbs.

Оксана більше 15-ти років керує проектами розвитку, формування стратегічної ідеї та стратегії бізнесу для українських та міжнародних компаній.

Спеціалізується у навчанні для власників та ТОП- менеджерів за темами "Формування стратегічної ідеї та стратегії бізнесу", "Система управління багатопрофільним бізнесом".

П
Петро Чорноморець
ЗАПРОШЕНИЙ ЕКСПЕРТ

Співавтор проекту, лідер наукового напрямку в Майбутні - IWonder, ведучий курсів "Управління собою" та "Заземлена біологія".

Запрошений викладач Києво-Могилянській бізнес школи. Кандидат біологічних наук, має багаторічний досвід розробки та викладання іноваційних авторських програм та організації навчального процесу (Новопечерська школа, Весела наука, Красноярська літня школа, Всеукраїнська заочна біологічна школа та ін).
Р
Роман Гавриш
Викладач маркетингу в kmbs.

Керівний партнер агенції AIMBULANCE. Більш ніж 10 років у сфері інтернет-технологій та електронного маркетингу. Лектор і ведучий навчальних програм з електронного маркетингу в KMBS. Aimbulance – тричі найефективніше digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser's Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.
С
Сергій Ноздрачов
ВИКЛАДАЧ kmbs. ВИКЛАДАЄ "ПІДПРИЄМНИЦТВО", "УПРАВЛІННЯ В СТАРТАПАХ", "ШКОЛА ГЛОБАЛЬНИХ РИНКІВ"

Професійний підприємець та інвестор з 25-річним досвідом. Співвласник компаній: «Грін-Трейд» (ТМ «Фільтри для води «Барьер»), «Імперія води» (та «Dewberry CZ» Czech Republic.

Має персональний досвід запуска проектів на ринках Китаю, Англії та Чехії. З 2011 по 2014 роки керував компанією «China Distribution Bridge» (дистрибуція фільтрів для воды в КНР), в Шанхаї. Випускник РМВА – 2 kmbs.

Навчався в Stanford Graduate Business School, бізнес школе CEIBS (Shanghai) та Gallup University (USA).

Gallup Certified Strengths and Entrepreneurship Coach.

Customer Development instructor.
Станіслав Под'ячев
Підприємець, засновник Blockchain Lab, співзасновник Blockchain Art, викладач курсу Blockchainomics у Києво-Могилянській бізнес-школі.

MBF kmbs, MPA NaUKMA. З 2004 р. по 2009 р. працював у комерційному банку. У 2010 р. взяв участь у тренінговій місії Японської агенції з міжнародної співпраці і пройшов стажування у декількох японських підприємствах. З 2010 року досліджує економіку віртуальних активів та віртуальних валютних систем. Під час навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі, брав участь у розробці проекту розвитку екосистеми Bitcoin в Україні btcu.biz. Заснував перший в світі Blockchain Art Hackathon – унікальну подію, де технологія Blockchain осмислюється художниками, в результаті чого народжуються унікальні арт-об'єкти. Засновник Blockchain Lab – команди професіоналів, які допомагають VIP-клієнтам безпечно купувати та зберігати віртуальні активи, в тому числі bitcoin, а також здійснюють розробку індивідуальних рішень щодо імплементації технології Blockchain у існуючі бізнеси.

Я
Ярослава Лоянич
Має 15-річний управлінський досвід роботи у великих компаніях у ролі директора з персоналу та генерального директора.

З 2009 року викладає в kmbs у напрямках організаційного розвитку та роботи з людським капіталом. Автор програм "Люди в організації. Трансформація HR-системи", "Human capital management для керівників", "Перезавантаження для ТОПів: лідер, команда, система".

Має 4 вищі освіти в галузях: лінгвістика, психологія, менеджмент, у тому числі ступінь MBA Executive [kmbs, випуск 2008 року].

З 2009 року займається організаційним консалтингом. Консультувала у складі групи Strategic. У 2016 році заснувала агенцію GLUBINA CONSULTING, яка допомагає бізнесам дорослішати, використовуючи холістичні технології організаційного розвитку.

Культура - феномен, який Ярослава досліджує близько 10 років. Вірить, що з культурою можна працювати лише через створення альтернативної культури. Це спроможні робити лідери, які перебувають на вищих рівнях зрілості.

Впевнена, що команда - це завжди похідна від амбіцій і масштабу лідера. А також у те, що успіх команди залежить від балансу ролей.

Ярослава вірить, що команда - це відкрита система, спроможна до самоорганізації. Неодноразово вирощувала такі команди у своїй управлінській біографії.

D
Dominique Piotet
EO UNIT.City

Експерт із цифрових трансформацій із 20-річним досвідом роботи, в тому числі в компаніях зі списку Fortune Global 500. За плечима Домініка — робота на посаді CEO в інноваційному агентстві Fabernovel US; заснування консалтингового агентства з цифрових стратегій Rebellion Lab у Кремнієвій долині; надання консультаційних послуг безпосередньо керівникам проєктів і урядовцям у США, Європі, Китаї, Австралії, Японії; управління цифровими стратегіями та інноваціями у BNP Paribas. "Я приєднався до управління UNIT.City, тому що вважаю його місцем, де відбудеться наступний технологічний прорив. Двадцять років досвіду у Кремнієвій долині, власний стартап та досвід інвестування надають мені інтуїтивної впевненості. Я тут, щоб створити стійку технологічну екосистему; щоб допомогти українським стартапам досягти успіху на міжнародному рівні та забезпечити їм правильне середовище та культуру. Я готовий відкрити UNIT.City для найвпливовіших людей світової технологічної сцени і зробити його магнітом для венчурного фінансування"