KMBS — ШКОЛА ДЛЯ ЛІДЕРІВ, ЯКІ ПРАГНУТЬ ЗМІН У СОБІ, СВОЇХ КОМПАНІЯХ, КРАЇНІ ТА СВІТІ
Києво-Могилянська Бізнес-Школа заснована у 1999 році при Києво-Могилянській академії — одному з найстаріших в Європі універ­ситетів зі 400-річною історією


Ми віримо, що проривний розвиток учасників на­ших програм — відкритих, творчих, наполегливих і відповідальних управлінців — приведе до якіс­ного стрибка у розвитку їхніх компаній, а отже — нашої країни та світу в цілому.
Зміцнення членських бізнес-об'єднань ММСП в Україні: фаза ІІ

Мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) забезпечують роботою понад 4 мільйони людей в Україні. Уряд України нарощує зусилля з метою проведення економічних реформ та створення сприятливих умов ведення бізнесу, зміцнення позицій ММСП в економіці. Членські бізнес-об'єднання (БO) – це важливий компонент інфраструктури з підтримки бізнесу.

Протягом 2015-2018 років, у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та за фінансової підтримки уряду Швейцарії, ПРООН підтримувала членські бізнес-об'єднання в рамках першої фази Проєкту "Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств".

Навчальна програма спрямована на зміцнення лідерства в бізнес-об'єднаннях задля удосконалення розвитку та її імплементації через якісніше управління організацією